Prikaz jedne poruke
Stara 23.6.2020, 18:28   #325
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Posle ovoga https://www.theverge.com/2014/3/5/54...es-naughty-dog ND ne postoji za mene vise, postali su soulless cash grab kompanija koja je spojlovala TLoU2 pre izlaska kako bi izazvala kontroverzu i tako dobila malo besplatnog marketinga.

Sto se tice same igre, mislim da je dvojka besmislena u ovakvom obliku, mogli su lepo da zaokruze Elinu i Dzoelovu pricu onim DLC-om, i da krenu sa drugim likovima u istom univerzumu, jer ono na sta ljudi sada najvise rage-uju je degradacija likova iz keca. Dvojka je trebalo da bude iz ugla jednog od novih likova i backlash zbog ubacivanja SJW elemenata bi bio minimalan. Sada se stvorila situacija da niko ne mari za nove likove, jer zele da se igra bavi likovima iz keca i to na narativni nacin kao u kecu, a nacin na koji je igra reklamirana im je dao za pravo da to ocekuju i sada se osecaju iznevereno i svi jure da odrade refund i ispljuju igru.

Po mom misljenju, igra je prosecno ostvarenje koje ce svi zaboraviti za mesec dana, a ostace zapamcena samo po kontroverzi koju je izazvala. Vidim neki ljudi je porede sa Witcher 3 i Horizon Zero Dawn sto je komicno, ali papir trpi sve.
Potpisujem ovo. Ja bas zbog ovih stvari sto si naveo mi se prica ne svidja
Ej, potenciram na prici ovde dva dana vec i niko da spomene Dzoelovu pricu.
Skandal. Za 7 godina koliko su spremali igru morali su to mnogo bolje da odrade.
Kapiram da ovde ljudi ne mare za pricu ili nisu igrali prvi deo. Ne vidim treci razlog.
Po mojoj slobodnoj proceni nije im toliko bitna prica jer kad udjes u neki thread 90% posta je prica oko grafike.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
Dreamfall (23.6.2020)