Prikaz jedne poruke
Stara 13.8.2006, 1:34   #49
aRTi
Član
 
Član od: 26.10.2005.
Lokacija: "kod kruške"
Poruke: 117
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Kako vam se cini www stranica SK

Glavna stranica je dovoljno pregledna (ocena=2 ).Svi tekstovi iz najnovijeg broja su ti na dohvat ruke,a ono ostalo je sa leve i desne strane,i to je to.Eto,to sa leve i desne strane bi trebalo da se promeni."Ukinuo bih" desnu stranu.Znači sve da se nalazi samo sa leve.A što se tiče leve strane,sve što se nalazi u podmenijima "ekstra" i "o nama"(a nema puno),da se izvadi napolje,i da budu posebni dugmići.Ali ne ovakvog "default" izgleda.Što neko reče "zastareo".A "novi broj","rubrike",i "arhiva" bih ostavio da se otvaraju kao podmeniji,ali bih isto napravio da liče na nešto,a ne ovako da izgledaju k'o u windows exploreru. Pozadinu iza dugmića promenite (podmladite),izlgleda matoro,ružno.Itd.Mogli biste i sam sadržaj sajta da "podmladite" npr.-Trudimo se da našu publiku informišemo o događajima na svetskoj i jugoslovenskoj računarskoj sceni...
Znam da se SK čita i u bivšim republikama SFRJ,ali ipak
Već sam rekao pre par meseci,da treba da promenite "paljenje" arhive (i ne samo arhive).Kad se klikne na OK,iskoči popup prozor,i u njemu sadržaj.To je potpuno bezveze.Isto se dešava i kad se izabere bilo šta iz podmenija -Rubrika-,-Ekstra-.Iz pod menija -o nama- jedino što se otvara u popup prozoru je "kontakt".Sve ostalo je ok.
ah da.updatejtujte i Svet Igara "THE best of" 1997-2000.Sad je ipak 2006.
aRTi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke