Prikaz jedne poruke
Stara 20.11.2010, 3:40   #5
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: Otkljucavanje skrivenih funkcija (LG) televizora

Citat:
Chivan kaže: Pregled poruke
Po meni je prostiji postupak sa mobilnim (ako imaš mobilni sa Symbian OS-om). Drugo, downgradeovanjem firmvera rizikuješ da tu nešto ne prođe kako treba i da onesposobiš firmver. A naročito što tu operaciju radiš dva puta - jednom da bi se vratio na 3.15 i otključao TV, i drugi put da bi TV vratio nazad na 3.4 (to si uradio, zar ne? ).
Imam fon sa Android OS ali nemam IC na tattoo-u. :/ Keva ima Nokiu sa Symbian OS i ima IC port ali ima problema oko povezivanja na net pa nisam zeleo da se petljam sa tim.Posto ste rekli da je potrebno da telefon ima pristup internetu.
A trenutno sam na 3.15 verziji.Prebacio sam par 1080p video klipova na flesku,prikljucio je i samo mogu reci da odlicno izgledaju.Kvalitet slike je fenomenalan.
I sada ne mora da mi radi komp (koji je preko HDMI-a povezan sa TV-om) ako zelim da gledam neki (HD,Full HD)film.
Sutra cu izvrsiti update na najnoviji firmver.Mislim da je 3.67 u pitanju.

P.S. Prebacivanje sa "jednog na drugi firmver" sam uradio vise od 4 puta jer sam mislio da je u njemu problem (kada nisam mogao dobiti prozor za unos koda) pa sam isprobao bukvalno sve verzije.xD TV-u nista nije bilo.

Poslednja ispravka: pharaon.92.bc (20.11.2010 u 3:48)
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke