Prikaz jedne poruke
Stara 2.7.2015, 16:01   #21
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2015

Citat:
Wolverine kaže: Pregled poruke
Da ne bismo napunili temu spamom, reći ću samo da nije Rističević

Inače, todose, voleo bih da znam na šta tačno misliš kada kažeš da "SK sve više tone po kvalitetu". Želim detaljan fidbek
Ne znam tačno odakle da krenem, ja ga jednostavno sve manje čitam. Možda je do mene a ne do časopisa ima i toga. Drugačiji su mi pogledi na tu industriju mada i dalje i te kako volim klasičan kompjuter i sve što ide u njega. Ovaj nema testova srednjih i jeftinih računara. Nema testova kompaktnih računara. Preterali ste sa laptopovima i monitorima. Nema detaljnih testova fotoaparata osim D750 a mnogi su izašli a sad vidimo da je i cenjeni refoto otišao on-line. Nema elektronike koja je izuzetno pogodna za nas i naše tržište poput jeftinih projektora. Slabo testirate grupno pojedinačni hardver. Mene lično zanima HDD 2TB+. Tu su i ostale komponente poput matičnih ploča i procesora sa sopstvenom grafikom. Treba da znamo šta sve postoji i kako da se sastavi optimalan računar sa što manje komponenti. Mislim ono 2in1, 3in1. Menjaju se vremena i drugačije su potrebe. Dobro znate a nećete da priznate da sve više ima korisnika windows telefona a kod vas nit` programa nit` testova istih. Uvatili ste se za drndoid i jabuku i mislite da je to ceo svet.
Ne dopadaju mi se preporuke za internet. Mnogo ste bolje to radili pre deset+ godina. Sve manje na licu mesta i otkinuli ste stranu iz hard-soft scene. To su neke od sitnica koje utiču na časopis koji je u mojim očima sve lošiji. Imam ovaj broj i ne znam šta ima u njemu a videću to večeras kad budem imao vremena da ga detaljno pogledam.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
Wolverine (2.7.2015)