Prikaz jedne poruke
Stara 2.7.2015, 22:35   #25
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2015

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Ne znam tačno odakle da krenem, ja ga jednostavno sve manje čitam. Možda je do mene a ne do časopisa ima i toga. Drugačiji su mi pogledi na tu industriju mada i dalje i te kako volim klasičan kompjuter i sve što ide u njega. Ovaj nema testova srednjih i jeftinih računara. Nema testova kompaktnih računara. Preterali ste sa laptopovima i monitorima.
Sve je manje uvoznika u nasoj voljenoj zemlji, sve je slabija ponuda... a sto se tice laptopova i monitora to sam ti vec objasnjavao, ne bi se ponavljao.

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Nema detaljnih testova fotoaparata osim D750 a mnogi su izašli a sad vidimo da je i cenjeni refoto otišao on-line.
Nazalost nije lako dobiti na test sve sto se pojavi na trzistu, ako smo u prilici mi cemo opisati... a i sam znas da nazalost vecina ljudi misli da je fotka sa mobilnog sasvim dobra i da nema vise potrebe kupovati skup fotoaparat... ReFoto je delimicno zrtva i te moderne filozofije...

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Nema elektronike koja je izuzetno pogodna za nas i naše tržište poput jeftinih projektora. Slabo testirate grupno pojedinačni hardver. Mene lično zanima HDD 2TB+. Tu su i ostale komponente poput matičnih ploča i procesora sa sopstvenom grafikom. Treba da znamo šta sve postoji i kako da se sastavi optimalan računar sa što manje komponenti. Mislim ono 2in1, 3in1. Menjaju se vremena i drugačije su potrebe.
Opet, ako budemo u mogucnosti da nabavimo mi cemo testirati i opisati...

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Dobro znate a nećete da priznate da sve više ima korisnika windows telefona a kod vas nit` programa nit` testova istih. Uvatili ste se za drndoid i jabuku i mislite da je to ceo svet.
Diskutabilno koliko kojih ima... Trudimo se da opisujemo sve ali ni ti to nije uvek lako...

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Ne dopadaju mi se preporuke za internet. Mnogo ste bolje to radili pre deset+ godina. Sve manje na licu mesta i otkinuli ste stranu iz hard-soft scene. To su neke od sitnica koje utiču na časopis koji je u mojim očima sve lošiji. Imam ovaj broj i ne znam šta ima u njemu a videću to večeras kad budem imao vremena da ga detaljno pogledam.
Preporuke za internet su prilicno subjektivna stvar, mi opisujemo ono sto se nama ucinilo zanimljivim sa nadom da ce isto i citaocima biti zanimljivo. Meni se cini da su se tebi interesovanja malo promenila ka profesionalnoj fotografiji ili stock fotografiji. Uskoro ces i sam uvideti koliko je to specificna oblast koja nije bas za svakoga niti zanima mnoge ljude... koliko ljudi, toliko cudi...
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku oluja na korisnoj poruci:
todos (3.7.2015), VedranCG (9.7.2015), Yonai (3.7.2015)