Prikaz jedne poruke
Stara 3.7.2015, 8:23   #27
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2015

Vrlo sam zadovoljan ovim odgovorima ali opet se ne slažem da osim pojedinačnih komponenti drugih oblika nema. Naime ja mislim da treba da broj usredsredite na jeftin računar u sledećem najskuplji iza njega najjeftiniji pa srednji itd. Na to sam mislio. Vrlo brzo se zaboravi tekst gde sam nešto zanimljivo pročitao a verujte mi da iako ih čuvam teško mi pada da prelistavam stare brojeve i da tražim neki specifičan tekst koji je u jednoj kategoriji. Možda mislite da ne kupujem brojeve? Treba možda da okačim fotografiju gde su svi brojevi do današnjeg od 02/2003.
Što se tiče fotografije i sve što ide sa tim mene ne zanima ništa više nego što imam od opreme i softvera i dobro znam šta mi nedostaje, nije u pitanju to već uvek treba pratiti trendove. Ni refoto nije to radio kako treba pa uz još neke probleme došao je u situaciju da se delimično povuče. Ja to nikako ne želim da bude sa SK. U prevodu to bi bila katastrofa neviđenih razmera. Kuzma i slični njemu da usmere tu energiju što imaju u pravcu dobavljača komponenti. Da pustite Jana Čmelika da istinski opiše i nasmeje publiku, da mu date i ozbiljnije naslove.
Budite u trendu onoliko koliko je to moguće za nešto više da se potrudite.

I da pohvalim deo u SK o programima koji su izdominirali i rasturili kvalitetom potpuno ceo SK. Naravno (nisam pročitao još) tekstove o Amigi koja je dobila onoliko prostora koliko zaslužuje takva legenda isto toliko koliko nisu dobili Spektrumi, Komodori a da ne pričam da jedva da ste pominjali 286,386,486...
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
Yonai (3.7.2015)