Prikaz jedne poruke
Stara 30.10.2005, 17:35   #2
pyost
Član
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: Vancouver, BC
Poruke: 475
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 95 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: Vase iskustvo sa SBB-om

Ja idem preko SBB-a, flat 128k.

Ne znam sta da ti kazem... Tacno je da se dosta zale, i izgleda da oni imaju ozbiljnijih problema nego ja. Elem, desi mi se sa vremena na vreme (2-3 puta u nedelju dana) da modem totalno izgubi kontakt i tako stoji dobrih 15tak minuta, a onda se sve vrati u normalu. Kao da sam samo iskljucio konekciju. Ali i pored toga, sve fenomenalno radi, barem meni.

Sto se tice brzine, to je jako zanimljivo. Ja sam pre flata koristio prepaid ali sam ga brzo trosio, a evo i zasto. Kada uplatis flat, koji kosta priblizno kao i adsl flat, imas brzinu koja je navedena (ja imam downlaod 15 kB/s) i to je ok. Ali, kada uzmes pre-paid, koji je inace uvek 512 kbps, skida ti brzinom oko 100 kB/s - i onda se to jako brzo potrosi. Zato se vise isplati uzeti sporiji flat ako dosta skidas.

Znaci, ako nisi jako zahtevan korisnik (30 GB mesecno i tako to) i ako ti ne smeta povremeno prekidanje (za koje ne mogu da ti garantujem da ce biti jedini problem kao meni ) slobodno uzmi internet kod SBB-a.

I da, jos jedna stvar. Kada se prijavis da ti uvedu net mozes da cekas i po nekoliko nedelja. Ja sam imao srece pa su mi dosli posle samo 5 dana!!!
pyost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pyost na korisnoj poruci:
Ivan_86 (4.2.2014)