tema: GTA V za PC
Prikaz jedne poruke
Stara 3.5.2015, 16:49   #2487
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Predjoh je i ja. Main story mi se razvukao na dobre dve i po nedelje, damn fakultet

Sto se mene tice, sve je odlicno - prica, likovi (sva tri lika su mi odlicna i svaki je na svoj nacin interesantan, cak i psihopata trevor), MISIJE (ovo je ubedljivo najveci pomak u GTA serijalu, imao sam osecaj kao da gledam neki akcioni film), i naravno, optimizacija. Kad je izasao GTA IV, mislim da sam ga krsteno odigrao tek posle 1.07 patcha :O

Ono sto mi se nije svidjalo je to sto se auto vise nije mogao prevrnuti (tj. ne za trajno) i sto je previse izdrzljiv, odnosno unistenje automobila je losije odradjeno.

Kad smo kod kraja, mislim da su prve dve opcije odabrali samo oni koji su mislili da ce trecom
Spoiler za SPOILER:
Frenklin umreti umesto ove dvojice. Jednostavno, ne ide ni uz tok pricu ni uz lik Frenklina. Lik isao na Kineze da spasi Majkla i pomogao Trevoru da rokne onu bracu, a sad ce da ubije nekog od njih zbog pretnje debilcine Devina (retko iritantan lik)


Sve u svemu, GTA V je definitivno kod mene postavio visoku lestvicu za nadolazece Witcher 3 i Arkham Knight igre, s obzirom da su te 3 igre za mene najiscekivanije ove godine.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke