tema: Morrowind
Prikaz jedne poruke
Stara 7.8.2020, 11:45   #1403
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.130
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.349 puta na 691 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Morrowind

Lepo je sto i dalje mozes romanticarski da pristupis igri, meni je jako tesko da u nekom trenutku ne krenem sa power-play. Poslednji prelaz mi je trajao oko 70 sati (dakle main questovi, sve gilde i daedric shrines, jako sitno side questova) a imao sam Daedric Katanu od prvog levela, Creeper min max golda, Boots of Blinding Speed / Resist magicka fazon i znao sam sve sta treba i gde treba napamet. Za normalan prelaz bi mi bar duplo duze trebalo

Ali secam se pre 15ak godina kada sam prvi put krenuo Morrowind sa Knightom, pobegao iz skole da bih igrao, napolju pada kisa a ja tumaram po mocvarnom Bitter East regionu i gle cuda, kao da je igra znala sta se desava u pravom svetu, salje kisu i grmljavinu. Trcanje do Balmore gde svako malo heroj ostane bez daha i pada u nesvest, tumaranje po Ashlandsu na 20om nivou gde sam i dalje bio slabasan u poredjenju sa danasnjim inkarnacijama jer nisam imao pojma gde da pokupim bolju opremu i artefakte, te cari otkrivanja novih mesta potpomognute ogranicenom draw distancom, zbog koga je polako otkrivajuce renderovanje neke ruine daleko vise nagradjujuce nego u novijim naslovima gde je vidis iz neke zapizdine.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
Guerrinus (7.8.2020)