Prikaz jedne poruke
Stara 1.4.2022, 15:46   #17
PinociO
Veteran
 
Član od: 3.1.2007.
Poruke: 548
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 183 puta na 121 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2021

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Pa ko onda piše tekstove? AI?
Mozda se nisam bas najbolje izrazio,svaki rad koji se potpise je autorski,ali evo primer kojim sam se vodio i nemoj sad da bude ja vas ne volim ili nesto u tom fazonu,imam brojeva (druzimo se mi jos iz vremena Amige) SK mozete se grejati mesec dana ukoliko nestane gasa,tako da nemate pravo moje kritike da dozivljavate kao da su zlonamerne.

Prethodnih meseci sam sklapao konfiguraciju i posto sam ispao iz price,morao sam ponovo da ucim,da citam,da se edukujem. I sta se desava? Posto decenijama uporedo kupujem jos neke casopise iste tematike,svi ste mi dobro dosli da pronadjem hardwer koji me je zanimao i da procitam testove. I tu dolazim do zakljucka da sam najmanje o nekom parcetu hardvera imao da naucim iz Sk.Jednostavno tu je par opstih slika,par redova AUTORA nevezanih za doticno parce hardvera i ostalo samo specifikacije umotane u recenice tako da popune stranicu ili dve. Znaci bez ikakve zelje da ne daj Boze omalovazim vas trud i rad,ali bukvalno nema sta da se nauci sem specifikacije koja moze da se nadje na svakom koraku. Sve je samo opsta informacija razvucena na odredjeni broja karaktera. Dok u drugim casopisima ima milion zapazanja kojih na stranicama proizvodjaca nikad necete naci,ima pomoci u fazonu tips and tricks,ima argumentovanih pohvala ili kritika... i jos plus ti casopisi ne pamtim kada su imali promenu cene,ustvari bila je pre nekoliko godina,ali na dole,jer su izbaceni pokloni u vidu CDa koji su isli uz casopise,i cim su ih izbacili,smanjili su cenu casopisa,sto verujem da bi se i ovde desilo Nadam se da oni jos nisu culi za te UPM probleme
PinociO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PinociO na korisnoj poruci:
DeCoy (1.4.2022)