Prikaz jedne poruke
Stara 3.5.2014, 2:15   #14
vazquez
Član
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: Western Serbia
Poruke: 401
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 117 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

Citat:
vazquez kaže: Pregled poruke
Ehhhhm, interesantna tema... Da onda i ja pitam nesto sto me zanima, dakle... TREBA mi, samo tako mi treba, avantura poput Myst-a (svi delovi, od originala preko Rivena, Exilea i Revelationa do Kraja doba), URU-a (sem prvog expansion packa-a, taj mi je bio smaranje, ali zato Path of the shell - extra), znate vec na sta ciljam...

Odnosno, sto vise razmisljanja (ali zagonetki sa logicnim resenjima, a ne kao, npr. pravljenje kolaca po nekom sifrovano/debilnom receptu, u Still Life cini mi se?), po mogucstvu sto manje dijaloga i kombinovanja gluposti u inventaru - u principu sve ono sto cini jednu kvalitetnu Myst-oliku (kao sto bi rekao cenjeni S. Macedonic) avanturu...

Eh, da, obe poslednje Dracule su mi bile manje-vise extra!!!
Ajmee meni, prodje skoro 6 godina od kako zapocesmo ovu temu (ccc...), a ja sam opet u identicnom problemu! Dakle, da citiram naslov jedne rubrike iz SK svojevremeno, sta dalje???

Svasta se igralo (ili bar pokusalo) u poslednje vreme, ali, ne racunajuci fenomenalni Neverhood koji sam skoro obrnuo, nijedna avantura u poslednje 3-4 godine nije na mene ostavila vaaau utisak jos od The Whispered Worlda... Posle iscitavanja silnih reviewa, a i secajuci se nekih starih clanaka iz SK, odlucih se za Timelapse, ali ga je (bar ja nisam uspeo) u najcesce posecivanim radnjama trenutno nemoguce "kupiti"! Bilo ko, neka sugestija?
vazquez je offline   Odgovor sa citatom ove poruke