Prikaz jedne poruke
Stara 18.4.2007, 1:59   #1
pop1
Novi član
 
Član od: 18.4.2007.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Servis PS2 lose iskustvo u Beosoftu

Elem evo vam saveta kako da ne nastradate kao ja.
Dobio sam od brata konzolu koja je bukvalno radila 10 sati ali je zato stajala jedno 3 godine. Igre je cas ucitavala a cas ne, mada od 200 igara nikad nije bilo pravila kada ce ucitati, jednom recju mucenje. Neupucen odem u servis
Beosoft, prime konzolu, kazu da je to ciscenje, i da dodjem sutra po nju.
Sledeceg dana stvarno kazu gotova, odnesem im 900 dinara i odem sretan kuci. Ali opet sve isto kao da nista nisu dirali. Posto je bio vikend odnesem im konzolu u ponedeljak i dosta igara misleci da sve to lepo probaju. Oni kao da su znali da cu se vratiti, unapred se izvinjavaju i kazu da dodjem sutra po konzolu. Opet eto mene sutra, kazu sve je u redi i ja stigoh kuci i sedoh da probam. Prvu koju sam stavio radi, sledeca radi e posle ove druge nece ni jedna, tri sata sam ubacivao diskove i nista. Pozovem opet servis ljut ko ris, oni kazu izvinite dodjite po vase pare. Odem po novac i odnesem konzolu u Tehnoland i oni me posle tri dana obaveste da mi je u konzoli laser od nekog drugog modela konzole koji uopste ne pripada tu. I eto tako ode 60 eura za laser, a moj laser verovatno ispravan i ociscen Beosoft uvali nekom drugom. Tako ljudi da znate u Beosoft ni za zivu glavu da vas ne bi ovo zadesilo.
pop1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke