Prikaz jedne poruke
Stara 21.1.2006, 2:09   #14
Mrmot
Veteran
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: Amestelredamme
Poruke: 883
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 64 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Temple of Elemental Evil

Kako sam se ja razocarao ovom igrom pa to nije normalno. Prelep DnD 3.5 engine upropascen nevidjenim odsustvom price (da da, pre milion godina su se neki tamo borili na nekoj tamo poljani i ima temple of elemental evil koji je potpuno otvoren pa ko voli nek izvoli) i milijardama bagova...

Daklem, moj slucaj koji me je naterao da igru deinstaliram a diskove spalim i zakopam pepeo... dobro, nisam ih spalio ali kao da jesam

Kaze ovako.
Odem ja onamo gde je onaj roze high priest of Mask u podrumu od Temple-a. Prvo sam naravno izginuo ko nesrecnik, pa sam se reloadovao i poslao svog planinskog dzina napred, a moja 2 lika ostavio u pozadini. Kad kazem pozadina, mislim na 100 metara hodnika
Gomila monstera je napala dzina, i uglavnom mu niko nista nije mogao... onda je dzin priheftao onog priesta, koji je zatim potrazio pomoc od svog boga Mask-a. Dosao je Mask i krenuo da pegla dzina, a onda je dosao St Cuthbert (da ne kazem dobri bog) -i to se stvorio pored mog lika koji je 100 metara udaljen od borbe- i rekao Masku da oni kao bogovi ne smeju da se mesaju u poslove smrtnika.
Onda je pisalo nesto kao "Mask and st. Cuthbert dissapear", medjutim dissapearovao je samo mask, a Cuthbert se zabagovao i ostao pored onog mog lika.
Zatim...
Jedan od neprijatelja- nekakav mage- kojeg niti sam ja video niti je on video mene je bacio fireball kroz sto metara hodnika i zidova (!!!) i pogodio mog lika u pozadini. Eksplozija je zakacila i zabagovanog st. Cuthberta, koji se onda okrenuo protiv mene (!!!!!) i jednostavno unistio mog lika jednim potezom svog mocnog cekica.

Kako lepa igra, a?
Mrmot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke