Prikaz jedne poruke
Stara 5.2.2008, 21:35   #111
nets
Član
 
Član od: 1.12.2007.
Poruke: 64
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Avanture po defaultu

Ti njega ili Warcraft II tebe? (nekidan sam bio do frenda isprobati njegovu novu konzolu od Microsofta; obzirom da nisam konzolaš, u najobičnijim igrama imam feeling da onaj lik mene voza; srećom igra nije bila strategija).

Što se tiče avantura, ona nisu top1 igre koje ne "zastarjevaju". To su svakako logičke igre. Samo ću spomenuti jednu: Sokoban (za tetris su svi ionako čuli).
Osobno ne igram stare akcijske igre jer se stvar svodi da na 100 igara ima tek nekoliko valja. Često je stvar tim monotonija što je od 100 jedno pola istih. Još je veći problem što za prave igre poput igara "Liero" ili "zatacka" "nitko nikada" nije čuo i teško će ti ih preporučiti.
Generalni problem da se stare igre ne igraju zbog grafike postoji. Da bi postali imuni na taj problem ljudi jednostavno moraju odigrati previše naslova (kao ti stari gejmeri koji brane akcije), a rijetko tko dođe do njega. Ljudi jednostavno ostare, poso, kuća, porodica, ili dobiju na lutriji ili se jednostavno predoziraju zračenjem iz monitora i završe u bolnici na rehabilitaciji. Ono što ti stari gejmeri nebi trebali poreći je da postoji puno više koji igraju avanture nego istih koji igraju akcije. Mislim da je to logično uzmemo li u obzir da ljudima u nekim godinama jednostavno refleksi nisu dostatni da uoče razliku između START i GAME OVER u svim tim akcijama. E, toga u avanturama baš i nema.
nets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke