Prikaz jedne poruke
Stara 19.4.2008, 0:20   #16
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Beyound good and evil

Citat:
Dio37 kaže: Pregled poruke
Za kameru pri upravljanju se slazem, ali za to postoji jednostavno resenje - ne pipaj misa dok vozis. I znam da su te avanture navikle na humor, ali ova igra ni ne pokusava da bude smesna. Pokoja provala tu i tamo ne cini igru comedy avanturom po defaultu.
Onaj lik, Dzejdin ujak, je stvoren da lupeta. Shodno tome kako se ponasa i kako govori on MORA da prosipa fazone. Doduse pomalo se i trudi ali sve je to bledo.

Citat:
Dio37 kaže: Pregled poruke
Igra jeste kratka. Jedva da prelazi 10 sati, i to, kao sto si rekao, ako uradis sve sto se uraditi moze (a toga, nazalost, nema preterano puno). Ukoliko pratis samo glavnu pricu, verujem da se igra moze zavrsiti za 7-8 sati. Sto ne bi bio problem da je ova igra jos jedan genericki FPS za koji jedva cekas da se zavrsi, ali ona to nije. BG&E je mnogo vise od toga i 10 sati igre je jednostavno premalo.
Onako cisto subjektivno, nisam imao utisak da je kratka. Mozda malo i zbog toga sto me ne momente smorila pa mi se oduzila.

Citat:
Dio37 kaže: Pregled poruke
Sto se neoriginalnosti misija tice, ne znam kako bi ti definisao originalnost? Ova igra je mesavina (i to savrsena, molicu lepo) vise zanrova: avanture, sneakera, arkadne voznje + akcijski elementi kojih takodje ima prilicno. Dakle, nije da tokom citave igre radis jedno te isto, te ni govora o neoriginalnosti tu nema. U sporedne misije se ubraja fotografisanje i skupljanje perli kako bi dosao do 100% predjene igre (kao GTA, samo manji svet).
Malo sam se nespretno izrazio. Mislio sam na to da se u celoj igri sve svodi na jedno te isto. U pocetku je zanimljivo ali pose malo dosadi. Igra otprilike ide ovako ide ovako. Vozis se do negde, akrobatises malo, onda se sunjas i na kraju uslikas. Onda se nesto desi i otvori ti se nova lokacija pa se opet vozis do tamo, pa akrobatises, sunjas, slikas, opet se nesto desi i otvori se nova lokacija, nabudzis hoverkraft, vozis se do tamo....i tako do kraja igre. Usput, ako te ne mrzi, slikas zivotinje i skupljas perle. Kao da je autorima ponestalo inspiracije. Zato sam i napisao da fale sporedni zadatci da malo razbiju monotoniju i zamaskiraju repetativnost.

Ali sve u svemu vrlo dobra igra. Avanturasima za opustanje a ostalima za ulazak u svet avantura
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke