Prikaz jedne poruke
Stara 5.5.2010, 12:05   #310
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Avanture po defaultu

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
... ako udjete bez karte (kao svaki pravi avanturista)...
Hehe, ja sam pre... (mnogo godina) sa svoja dva ortaka preskočio tri metra visoku metalnu ogradu oko jednog antičkog grada u Grčkoj (za ulaz u koji mora masno da se plati karta) najviše da bih (mufte! ) utvrdio da li se zaista (u lokalnom pozorištu pod vedrim nebom) zvuk petobanke koja padne na metalnu pločicu u centru podijuma čuje u zadnjem redu amfiteatra. Jeste da na vrhu ograde nije bilo šiljaka, jeste da u ogradi nije bilo struje, ali tri metra su tri metra .
A tada još nisam ni sanjao da ću da igram avanture.
Citat:
Carnex kaže: Pregled poruke
Avanture kao igre nisu pred izumiranjem ali im preti velika mutacija. Sve više je integrisanja avantura sa object hunting igrama...
Jeste, takve igre su sve češće (nisam igrao nijednu od njih pa ne znam jesu li čemu), ima i ubacivanja akcije, elemenata strategija, simulacija i RPG-a, ali sam opet optimista u pogledu optrajavanja klasičnih (da ne kažem "поинтендклик") avantura. Ponavljam: i da se nijedna nova avantura ne rodi od danas (pa nadalje i ubuduće ), ima toliko naslova iz prethodnih vremena koje treba preći da pravom ljubitelju avantura neće bogzna koliko smetati što ih više nema novih (sem najnovijih doživljaja sado-mazo para pas & zec ne sećam se da sam odigrao neku avanturu iz zadnjih par godina, toliko je starih bisera na listi da se odigra).
Onima koji bi isključivo šljašteću 3D grafiku, nema leka (normalno).
Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
Pa ništa tražilicama ne fali: ko voli, on će da igra. Ništa ne fali ni pucačinama: ko voli... znate već. Jedino nećemo da ih zovemo avanturama, i sve će biti ok.
Tako je: neko voli popa, neko popadiju i to je OK sve dok se ne počne sa poturanjem popadije za popa (popadija navlači mantiju, meće na glavu kamilavku, vata kandilo i kreće sa pojanjem ). Sve i svašta se u svetu igara naziva(lo) avanturom (što, naravno, nikada ne može da zavara iskusne igrače).
Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
Epidavros?
(Tombola!) Preferiram ime Epidaurus .

Poslednja ispravka: zoran845 (5.5.2010 u 13:28)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke