Prikaz jedne poruke
Stara 5.5.2010, 13:23   #314
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Avanture po defaultu

Citat:
Carnex kaže: Pregled poruke
Avanture kao igre nisu pred izumirajem ali im preti velika mutacija. Sve više je integrisaja avantura sa object hunting igrama koje su sve više popularne u zadnje vreme i dolaze sve više i više od PopCapGames/BigFishGames a sve manje od prave Indi scene (nažalost)
preporucujem tekst sa Adventure Gamersa - http://www.adventuregamers.com/blogitem.php?id=51

i recimo ovaj komentar

My opinion is that these adventure-flavored casual games are going to be a gateway drug for many many people who are new to gaming and are being trained to solve a puzzle and get some narrative. Eventurally they are going to want better narratives and will be less intimidated by the thought of a fully featured game. I don't think they(casual games) will ever take the place of traditional adventures and will not be any more of a bane to their production. They are actually introducing tons of new people to non-violent gaming and will help adventure games find a new audience

dakle, moze se raspravljati o tome koliko ove igre stete ili zapravo koriste zanru

ja sam inace prvi kome smeta navala hidden object i slicnih igara ali ne zbog njih samih koliko zbog nekih stvari tipa kada kompanija poput Frogwaresa odluci da od Dracule napravi casual igru

naravno, najveca glupost zbog koje mi mozda i ovaj trend najvise smeta je sto se reklamiraju ili negde idiotski predstavljaju kao avanture - iako jeste da imaju najvise dodirnih tacaka sa avanturistickim zanrom

u suprotnom, ne bi mi tako smetale jer su zapravo slicne i brojnim flash pucacinama npr. pa se niko ne brine za buducnost COD-ova i slicno

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
preskočio tri metra visoku metalnu ogradu...
ja nisam morao da preskacem, dovoljno je bilo da se napravim Francuz i da prodjem. ipak, prokletinja sa slike



je toliko zveknula da je salterka dotrcala brzinom svetlosti pa sam na moje opste zaprepascenje saznao da karta ipak treba da se kupi

Leonardo je stvarno bio ispred svog vremena
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke