Prikaz jedne poruke
Stara 25.11.2007, 14:56   #90
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Siromashna grafika

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke

Z845 je nekoliko puta dokazao da je izuzetno duhovit čovek - posećuj češće Pogodi avanturu i sam ćeš se uveriti.
Pa nisam se uverio, zbog onakve reakcije na moju poruku, ali ima vremena upoznacu coveka .


Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke

U pravu si - mestimično je poprilično siromašna - konkretno, eksterijeri nisu odrađeni na kvalitetan način. Teksture jesu siromašne. Nema naprednih DX10 efekata. Broj poligona po liku je relativno mali. Maksimalna rezolucija je zaključana na 1024. Nema blooma. Nema anizotropnog filtriranja. Nema ničega. Mislim da sam u opisu spomenuo da "grafika ostavlja utisak nedovršenosti", ali sam takođe i pogrešio na par mesta u vezi nekih drugih stvari...
Ma ne trazim ja DX10 efekte, pa ja ne znam nijednu P&C avanturu koja to ima . Dakle nista napredno, samo vise sadrzaja...


Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
Konkretno, u vezi dijaloga - mogu se prekidati, ali isključivo celi. Nema prekida red po red. Diego je na ovo sjajno ukazao kao na jedan od prerekvizita za udobno igranje.
Pa to je Diego oznacio kao manu, koliko sam mogao procitati. Meni je logicno: ili ih prekidas cele, ako je neka scena koju x puta moras da odgledas (ako zgines kasnije ili nesto slicno), ili prekidas recenicu po recenicu...

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke

Priča.
Ako ti je 1984 bila dosadna, ako ti je Vrli novi svet bio dosadan, ako ti je V for Vendetta (mislim na grafičku novelu Alana Moora, ne na film) bio dosadan, ako ti je Kad cvetaju tikve Dragoslava Mihajlovića (da, dobro ste pročitali) bio dosadan, onda će ti biti dosadno i ovo. Ako su ti bitni inteligentni dijalozi, suptilna ironija, nežno nijansirana karakterizacija likova - onda postoji i šansa da će ti se Culpa Innata svideti.
Hm. Inteligentni dijalozi. Pa nisam neinteligentan covek, ali ne mislim da su oni dijalozi odmah na pocetku igre bili inteligentni, vec suvoparni, bezivotni, prazni. Za mene su "inteligentni" dijalozi - dijalozi koji su emocionalno inteligentni (moguce da sam lupio sad ovo), recimo u Syberi-i. Gde se dijalogom ulazi u dublju karakteriaziju licnosti (lik pijanog ruskog ex pilota i one zaboravljene ruske operske pevacice), ali dobro ovo su dve tematski potpuno razlicite igre...

I'm afraid da nisam citao nijednu od tih knjiga... U stvari jesam Kad cvetaju tikve, ali sadrzaj te knjige once was in my memory, dakle verovatno mi je bila dosadna...

Evo jos jedne slike iz metroa, odmah blizu one gore slike...
Ne mislim da je meni slika losija nego kod tebe... vec si se ti lakse naviknuo na katastrofalnu grafiku .
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Culpa 1.jpg
Viđeno:	25 puta
Veličina:	56,2 KB
ID:	14861  
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke