tema: [Android] HTC Desire
Prikaz jedne poruke
Stara 1.9.2010, 10:41   #3
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: HTC Desire

Citat:
srbdr kaže: Pregled poruke
Oooo, federer, odlucio si se prikloniti carztvu zum,zum,pju,pju efekata
Telefon je skoro savrsen,jedina mana mu je, probaj da pogodis, baterija! Konkretno, meni izdrzi manje od jednog dana ali ga ja urnisem sa stalnim zujanjem na netu Inace,bez toga moze da izgura 2 dana uz umereno koriscenje. Sve osim baterije funkcionise savrseno, surfovanje je uzivanje na ovom cudu, kvalitet slika je dobar, aplikacija ima jako mnogo,i svakim danom ih je sve vise...

DesireHD stize po nekim najavama 15.septembra. Bice veci, a da li ce biti bolji,videcemo.
Moj ti je savet da ako ti nije hitno,sacekas da izadje HD,pa da vidis kakva ce mu biti cena. Moja slobodna procena je da ce biti nesto skuplji od iPhone kopije,tj. sPhone Samsung Galaxy S.

U svakom slucaju, dobro je sto razmisljas o htc-u!!!
HTC mi je bio poznat još dok su radili sa Qtekom, i htio sam uzeti jedan model da se hvalim kako imam WindowsMo na telefonu.. Puste želje..
Nije mi hitno ali biće velka cijena DesireHDu a Galaxy S mi nije opcija... Ako baš oćeš,ni Desire nema zum zum pju pju efekte,ili sam ja loše obavješten..
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke