tema: [Android] HTC Desire
Prikaz jedne poruke
Stara 4.5.2011, 19:27   #80
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire

Zato i ne volim htc, dosta dobri telefoni ali imaju te mane. Zasto bih ja dao lupam 400e za neki htc zato sto ga hvale android fanovi i presao preko losije kamere i opsteg audio kvaliteta ako konkurencija nudi bolje ?
To da li su ekstra kvalitetni- ne znam, tako pricaju.
Ali telefon valjda sluzi za razgovor, ako je audio kvalitet losiji od konkurencije to je ozbiljna mana. Ajde ta kamera nije svakome bitna ali opet dolazim do onoga- ako dajem 400e hocu i sto bolju kameru

Uglavnom je situacija takva da htc samo nudi dobar andorid UI i dosta ram memorije ali to meni nista ne znaci, trenutno je Samsung sa Galaxy S najjaci igrac u toj klasi. A da ne pominjem sto htc telefoni imaju i losu autonomiju..

au talenat nalupeta se..
po tvojoj teoriji mozes da nakacis akg slusalice na telefon od 60e i dace odlican zvuk

stvar je u tome da je u toku razgovora zvuk losiji nego kod konkurencije [Nokia, Samsung, SE] ali to mozda neko i ne primeti- dok ne proba bolje.

Ista situacija je i sa mp3 player-om, kamerom itd.
Autonomiju valjda svako odmah primeti- sta ce ti napucan telefon sa Android OS-om ako se gasi za 4h

Ekran je vec manje osetljiva mana jer su odlicnu htc displeji ali losiji od samoleda- opet ne primetis dok ne probas bolje

Ali i ako ne znas za bolji player/zvuk/mp3 player i ovi htc ce ti biti do j

Tako da svako treba sa sobom da rascisti pre kupovine.

Inace i samsung u galaxy s II stavlja ''losiji'' audio chip ali videcemo sta ce od toga da bude..
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke