Prikaz jedne poruke
Stara 29.11.2022, 14:51   #15589
tiho86
Veteran
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: NEO-TOKYO
Poruke: 589
Zahvalnice: 355
Zahvaljeno 225 puta na 136 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku tiho86
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Kao neko ko je ceo svoj zivot gledao ogroman broj filmova.Nisam upoznao osobu koja je pogledala vise filmova od mene,ja sam gledao sve od art filmova do teskih splacina.Nebitno mi je da je li je film iz 1943 ili 2023,da li je crno beli..ili je crno zuti.Bitno mi je da cujem da je dobar.Problem je sto se vecina prosecnih gledalaca bazira na samo americke filmove,pa tako i dolazimo do ovih krs filmova sto ljudi gube vreme na njih.IMDB ocene nisu bas relevantne,ali moje iskustvo govori nista ne gledati ispod 5,9...to je neki minimum minimuma sve iznad moze da .Ima dosta filmova koji imaju jaku ocenu npr 8,0 a cesto budu previse artsy,metaforicni itd.Neki reper nek vam bude izmedju 7,4 do naravno sto veca ocena.U sustini najbolji u smislu da su veoma,dobri su filmovi od tih 7,4 do 8,0..posle su vec remek dela..ne svi naravno.Takodje obavezno se nemojte samo ograniciti samo na americku kinematografiju.Postoji za svaki americki film,za svaki orskarovski...film koji ga sije po svemu..meni su cak dobitnici oskara daleko na listi nekih najboljih filmova


Takodje sve se kanim da pocnem da postujem ponovo u ovoj temi...jer sam odgledao brdo dobrih filmova,koje bih stvarno voleo da preporucim forumasima
tiho86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke