Prikaz jedne poruke
Stara 10.12.2010, 1:39   #87
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Za kolumnu - fakjea! Neverovatno mi je drago da je neko javno izneo stav o "ogavnom servisu" i popljuvao onu glupost od priloga o Alisi. Sramota je sto na sajtu RTSa ako ostavis komentar u kome ljubazno izneses konstruktivnu kritiku da (American McGee's) Alice nije Dizni bajka o cvecu i slatkim zivotinjicama koje pevaju, oni ce te 100% ignorisati. Dobro, u poslednje vreme su i objavili neke komentare, ali verujte mi da to nije ni promil onoga sto su zabezeknuti ljudi njima slali.

Sto se mene tice, jedina televizija koju bih finansirao je Discovery, eventualno BBC (+ da se mozda to izmiksa sa delicem Eurosport programa tipa Watts, snooker i ekstremni sportovi) i naravno neki gaming kanal (ko je na Ikomu mozda se seca da smo davno davno imali neku italijansku televiziju o igrama). Moji ukucani nazalost gledaju RTS i iskuliraju me kad krenem tiradu o tome da ne treba da placaju pretplatu, a meni je to forsiranje cista prevara jer je nemoguce da u 21. veku nemamo izbor da li da gledamo krsh kanal.
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke