Prikaz jedne poruke
Stara 18.12.2010, 20:16   #212
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
LOL, које размишљање.
Та 4 канала која си побројао немају везе са животом, нити се у било ком случају могу поредити са врстом телевизије о којој ми овде расправљамо.
То је исто као кад би неко узео да пореди Eurosport са Hallmark-om, и да расправља који је бољи од та 2 канала.

Жикина шареница уопште није толико лоша емисија, и има своју циљну групу, и успјешна је на том пољу. Огавни призори су ти и када у њој сазнаш за обичаје или начин живота неке породице која живи у другом крају Србије од Београда?

Верске емисије треба укинути? Зашто, зато што се теби не свиђају, не волиш то да гледаш, ниси вјерник, па сматраш да тако и нико други не треба да гледа?
Какво размишљање појединих људи, некад не вјерујем шта читам...
Ja ih nigde nisam ni poredio sa RTS-om, ja pokusavam da kazem da je dosta bolje kad bi imali programe koji se bave samo filmom/informisanjem/muzikom/naukom, umesto jednog malog RTS-a koji pokusava (ali bez uspeha) da bude sve to. Za verske emisije me opet nisi razumeo - ja ne mislim da ih treba ukinuti, vec da ih treba prihazivati na kanalu koji se bavi samo tim a ne na 2. kanalu RTS-a. Jer isto kao sto ti (mozda) zelis da ih vidis, isto tako ja ne zelim i jedna strana ce uvek izvuci deblji kraj. A sto se tice Zikine sarenice, to je moje subjektivno misljenje i nemoj ga komentarisati.
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke