Prikaz jedne poruke
Stara 13.12.2010, 11:48   #144
DavidovicN.S
Član
 
Član od: 30.9.2007.
Poruke: 203
Zahvalnice: 106
Zahvaljeno 80 puta na 40 poruka
Thumbs down Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
3LANCER kaže: Pregled poruke
domace serije o cemu se vi raspravljate
Jos ces reci da ti se zaista, iskreno svidja Baba gori a selo hadokenuje? Da ti je nakaradni srpski i juznjacki dijalekat muzika za usi? Da volis kada su serije pravljene na istom kalupu (melodrama i lagana komedija sa nepovezanim likovima i smandrljanjem price u poslednje tri epizode)?
Dok su jos i pustali serije tipa CSI (mada zilion puta repriziran), Scrubs i slicne onda je jos i bilo podnosljivo ponekad prebaciti na RTS, sada su samo jedna od mnogih domacih televizija kojima svako sa malo klikera u glavi moze samo da se smeje.

Udari mi kontru slobodno, kao sto i ostalima radis, ja cu se i dalje slagati sa Kuzmom po pitanju ove kolumne i ignorisacu RTS.
E ostavite vi nas juznjacki dijalekat, ako je ono u Selo gori a baba se ceslja juznjacki dijalekat, ja sam Miki Maus. Ne znam sta su pokusavali da izvedu s onakvom glumom, ali nije im uspelo. A drugo, i mi s juga ne volimo vas dijalekat pa ne ken*amo. Ako mislis da je to sto vi na sv. severu pricate bolje od juznjackog razmisli ponovo. Svaka drzava na svakoj svojoj strani ima drugacije naglaske i svuda je to normalno samo kod nas je seljacki.
DavidovicN.S je offline   Odgovor sa citatom ove poruke