Prikaz jedne poruke
Stara 13.12.2010, 14:23   #148
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Nikola91 kaže: Pregled poruke
E ostavite vi nas juznjacki dijalekat, ako je ono u Selo gori a baba se ceslja juznjacki dijalekat, ja sam Miki Maus. Ne znam sta su pokusavali da izvedu s onakvom glumom, ali nije im uspelo. A drugo, i mi s juga ne volimo vas dijalekat pa ne ken*amo. Ako mislis da je to sto vi na sv. severu pricate bolje od juznjackog razmisli ponovo. Svaka drzava na svakoj svojoj strani ima drugacije naglaske i svuda je to normalno samo kod nas je seljacki.
Miki Mause sha ima .

Kao prvo ne postoji vise dijalekata, postoji jedan pravi knjizevni jezik/govor, i tako se govori u Beogradu. Sve razlicito od toga je dijalekt, ali problem je u tome sto se kod nas pod dijalekt svodi i neupotreba padeza (frljanje sa padezi), neke sumanute reci i ko zna sta sve jos. To je shabanizam.

Naglasak je glavna komponenta dijalekta, a ne koriscenje tursko-albansko-makedonsko-bosansko- somalijsko-brazilskog jezika.

Citat:
kuureee kaže: Pregled poruke
e ne znam za vas ,ali ja ne podnosim ove nove serije na rts.
selo ,baba i to najezim se kad u saltanju na sekund vidim i cujem.
onaj sin dragan sto posta poznat ,kad ga cujem dva dana ne mogu da jedem.
al stvarno akcenat je uzas.

ondaona serija sto je bila ranjeni majmun ,po meni strasna glupos ,gluma ocajna pogotovo onaj pilot ,glavna uloga ,ocajan glumac.

ma propas.
nije im losa bila ona seriaja ono kao ljubav.
Divan post, kad krenuh na tvoj nalog, pomislih da imas 15 godina, kad ono medjutim...
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke