Prikaz jedne poruke
Stara 13.12.2010, 19:55   #156
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
wladimir98se kaže: Pregled poruke
Slazem se sto se tice programske orijentacije ali:
RTS mora da se finansira ali ne mora da se finansira pretplatom. Pretplata je lose osmisljen, socijalno nepravedan porez. 500 dinara placa svaka kuca koja ima struju, bez obzira da li je kuca od 50 kvadrata i u njoj zivi porodica sa ispodprosecnim primanjima ili se radi o vili na Dedinju koja vredi milion evra. Svi placaju isto!
E sad zamislite kada bi druge institucije od drzavnog znacaja uvele svoje pretplate na taj nacin? Pa da 500 dinara placamo za policiju, 500 dinara za skolstvo, 500 din. za biblioteke...
Да додам и свој случај. Имам кућу са два струјомера и још једну мању у којој нико не живи. Погађате, три тв претплате. Перипетије да се то откачи са рачуна... Тетка има стан у граду у коме нико не живи. Она живи у Немачкој. Опет проблеми да се скине намет, иако се по рачуну за струју види да се ту ни сијалица није упалила.

Citat:
Kisr kaže: Pregled poruke
Pa lepo reče čovek "nakaradni srpski i juznjacki dijalekat".
Нисам ни ја љубитељ наших сер.ија, али пре зато што немам навику да стално у исто време седим пред тв-ом. Али што се дијалекта (Пјано, прескочи ме молим те) тиче, мрдни мало из "404 not found " у Шумадијска брда, долину Мораве... онако туристички. Али гледај да неком не кажеш да говори "nakaradnim srpskim i juznjackim dijalekatom" јер може сељак да ти да по ...

Едит: Молим редакцију, модераторе или кога већ...
Могу ли ја да нормално куцам од ове ваше цензуре?
********************************ја = сер.ија
А пази неће када се куца великим словом С. Серија.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke