Prikaz jedne poruke
Stara 28.2.2012, 13:20   #24
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Preporuka za kućni UPS

Citat:
Relja kaže: Pregled poruke
Poslednju deceniju - dve, na tržištu vidim dosta proizvoda koji su samo tako, da se kaže. Počev od kineskih vilastih ključeva koji se iskrive kao da su od plastike čim kreneš zavrtati jače šraf, pa preko raznih drugih rekvizita, alata i tako dalje.

Uvek sam se pitao kakav je smisao pravljenja takvog proizvoda, ko to kupuje? OK, par puta sam se zeznuo i sam, ali uglavnom pazim i gledam da se raspitam. E, onda pročitam ovaj post i vidim da proizvođači pucaju na to da ljudi vole da čuju ono što vole da čuju. Zaista lepo zvuči: "nemoj dati 300 evra za tu firmu, ovi prave triput jeftinije isto to". A još su i iz NJemačke! Ej! Kako odoleti?!


Dobro, ja ću preskočiti Nemce, ali sigurno ima dosta ljudi koji kupuju. A zaista je neverovatno: sajt Musteka deluje ozbiljno, po onome što piše (vreme odziva, kapacitet baterije, peglanje napona...) trebalo bi da su UPSovi super, prva liga. Nemački proizvođač! Sreća što sam naišao na par ljudi sa iskustvom koji su mi dovoljno puta, dovoljno strpljivo i polako objasnili.
Sta si ovime hteo reći? Kolko para tolko muzike. Šovek nije ni rekao do koje cene je spreman da plati strujnu zastitu! Znam i ja imo sam i ja iskustva sa jeftinim stvarima pa sam se posle opametio. Primer brusilica koja se zapalila iz prve čim je presečen jedan metalni profil. Umalo drugara da opići struja. Posle toga odem u prodavnicu i kupim najskuplju malu brusilicu koju su imali u ponudi.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke