Prikaz jedne poruke
Stara 3.8.2014, 18:51   #10
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: 8/2014 "Brotherhood of Nod"

Citat:
Тормунд kaže: Pregled poruke
Шта се то тачно променило 2008. године?
Многи су већ и заборавили, што је заправо и добро, јер показује да је осам година стравичне пропаганде о евроатлантским интерграцијама, заправо било само службена (партијска) дужност, не и убеђење.

Да се разумемо, ја сам све осим 1389 и слично лика, одрастао сам на америчкој култури (а пошто је Форум специфичан, верујем да смо сви, ИТ је ипак наслеђе Запада) и далеко сам ближи Америци него Русији у том политичком смислу, али нисам остао слеп на догађања и сопственој земљи, нити сам глув на ово што се дешава данас.

Но, предност данашњег доба јесте да само раскрстили са приписивањем заслуга тамо где их није ни било, и то онима који су радили управо супротно од онога што им је остало у биографији. Е, све то је почело те 2008, схватиће они који су разумели шта хоћу да кажем. Свидело ми се код Кузме што је он у свако доба писао и говорио оно што и мисли, сви се сећамо прозивања Динкића 2005. и сличних наступа, тада је покаао да је прави новинар. Истовремено, није могао (или хтео) да пише на тему ових сада, а било је материјала итекако, баш у ИТ смислу, тако да и то говори о времену у којем живимо.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
Yonai (4.8.2014)