Prikaz jedne poruke
Stara 3.8.2014, 20:12   #11
Тормунд
Član
 
Član od: 29.5.2013.
Poruke: 436
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 213 puta na 94 poruka
Određen forumom Re: 8/2014 "Brotherhood of Nod"

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
New England Patriots pukli u Super Bowl-u, iako su bili neporazeni celu sezonu?



A ako nije to, evo liste mogucih dogadjaja:

https://en.wikipedia.org/wiki/2008
"April 8 – The Privy Council of Sark dismantles its feudal system to comply with the European Convention on Human Rights and the first elections under the new law will be held in December 2008 and the new chamber will first convene in January 2009."

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Многи су већ и заборавили, што је заправо и добро, јер показује да је осам година стравичне пропаганде о евроатлантским интерграцијама, заправо било само службена (партијска) дужност, не и убеђење.

Да се разумемо, ја сам све осим 1389 и слично лика, одрастао сам на америчкој култури (а пошто је Форум специфичан, верујем да смо сви, ИТ је ипак наслеђе Запада) и далеко сам ближи Америци него Русији у том политичком смислу, али нисам остао слеп на догађања и сопственој земљи, нити сам глув на ово што се дешава данас.

Но, предност данашњег доба јесте да само раскрстили са приписивањем заслуга тамо где их није ни било, и то онима који су радили управо супротно од онога што им је остало у биографији. Е, све то је почело те 2008, схватиће они који су разумели шта хоћу да кажем. Свидело ми се код Кузме што је он у свако доба писао и говорио оно што и мисли, сви се сећамо прозивања Динкића 2005. и сличних наступа, тада је покаао да је прави новинар. Истовремено, није могао (или хтео) да пише на тему ових сада, а било је материјала итекако, баш у ИТ смислу, тако да и то говори о времену у којем живимо.
Мени и даље није јасно шта желиш да кажеш.
Тормунд je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Тормунд na korisnoj poruci:
pedjosav (12.8.2014)