Prikaz jedne poruke
Stara 28.10.2014, 21:01   #3342
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
Wolf1996 kaže: Pregled poruke
Imam ps3 necipovan nikad otvaran na dvije godine(jedna ipo prosla) garancije koja važi samo u play station original firmi(predstavnistvo) jer je njemacka garancija.E sad imam 2 džojstika kao nova onda GTA 5,FIFA 13,SPLIT/SECOND i COD MW3.500 gb.Koliko ga mogu prodati u CG i da li ga mogu bolje prodati cipovanog jer znam kako se ubaca Cobra ode i da li se može spustiti 4,65 firmware jer nisam spustao sa njega
Nebih znao kako se kreće PS3 tržište u CG. U Srbiji bi ga sigurno prodao za 150 Eura, Možda i više ako nađeš nekog pacijenta.

Ja sam skoro prodao jednog čipovanog debeljka sa jednim džojstikom, 320GB HDD na kojem je bilo dvadesetak igara za 120 Eura.

Što se tiče Cobra ODE. Skoro sam ugradio dve. Jednu u Slim, drugu SuperSlim. Ova prva je radila dok vlasnik konzole - somina. nije apdejtovao firmver sa 4.55 na 4.60 i sad mora da čeka da cobra izbaci DMC dodatak kako bi Cobra ponovo bila u funkciji.

Što se SuperSlim-a tiče njega sam završio prekjuče i on u kombinaciji Cobra ODE + 4.65 OFW radi odlično uz korišćenje SWAP diska naravno.

E sad ti nisi naveo koju verziju konzole poseduješ. Ako je u pitanju SuperSlim, možeš odma da naručiš kobru i da je ugradiš i radiće. Ali ako imaš Slim varijantu, a apdejtovao si konzolu na 4.60-65 onda ćeš morati da čekaš da se pojavi DMC dodatak.

da ne zaboravim, ako imaš SuperSlim, treba ti SWAP Disk, koji mora da se nareže na BlueRay Disk. Tako da imaj u vidu da će ti biti neophodan BD Rezač. Ja ga nemam, jurio sam nekoliko dana dok sam našao ko ima da mi nareže neophodan SWAP Disk.
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke