Prikaz jedne poruke
Stara 10.12.2014, 13:53   #3357
Yonai
Član
 
Član od: 27.3.2013.
Poruke: 378
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 502 puta na 188 poruka
Arrow Re: PlayStation 3

Citat:
Grond kaže: Pregled poruke
Пошто се нисам подробније бавио тим стварима на седмој генерацији конзола, зато и питам Значи, поентирано питање би било - да ли за већину игара, или недај Боже "све", постоје те комплетне, а риповане верзије?
Pokušaću da ti odgovorim, pošto imam dodira i sa OFW i sa CFW konzolama...

Naime, i na jednim i na drugim konzolama se online update naslova odrađuje bez problema. Tu mislim samo na zvanične zakrpe, ali ne i na DLC-ove, jer oni na CFW konzolama ne mogu tako da se instaliraju, već preko skinutih i krekovanih pkg fajlova. Igre naravno uvek stignu u vanilla izdanju, ali samo neke dobiju GOTY, Platinum, Special Edition i slične verzije. I te koje stignu u takvim verzijama rade bez problema. Bitno je samo da ispratiš da li je potrebno uključiti nešto od opcija u Multiman-u (BD mirror, USB patch...). Isto tako, neke igre rade samo sa internog HDD-a ili kada je neki, bilo koji, originalni disk ubačen u konzolu. Ako nisi upoznat, Multiman je program, nalik na Daemon Tools koji omogućava konzoli da učita virtuelni disk, tj. folder sa igrom.

Sve u svemu, da sumiram - da, takve kompletne verzije igara postoje i rade, ali nisu obavezno pravilo kada su u pitanju sami izdavači.

Neke od igara koje imaju, da tako kažem, kompletna izdanja, su Mortal Kombat, Gran Turismo 5, White Knight, Uncharted serijal, Dishonored, Deus Ex Human Revolution, Assassin's Creed serijal, Arcania The Complete Tale, Skyrim, Batman Arkham Asilym, Batman Arkham City, Battlefield serijal, Bioshock, Borderlands serijal, Call of Duty serijal, Dark Souls, Diablo 3, Dragon Age Origins, Dragon's Dogma, Oblivion, Fallout serijal, GTA IV, Heavy Rain, Infamous, Injustice: Gods Among Us, Journey, L.A. Noire, Little Big Planet, Mafia 2, itd. itd.

Nadam se da sam pomogao

Poslednja ispravka: Yonai (10.12.2014 u 14:08)
Yonai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Yonai na korisnoj poruci:
Grond (10.12.2014)