Prikaz jedne poruke
Stara 18.1.2019, 19:19   #12859
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Glass (2019)
https://www.imdb.com/title/tt6823368/?ref_=nv_sr_1





Pre nego što kažem bilo šta o samom filmu, moram prvo da napomenem da sam zbog njega ponovo gledao Unbreakable i Split. Unbreakable i posle toliko godina opravdava svoj kultni status! od same priče i likova pogotovo lika Brus Vilisa i Samuel L Jacksona lepo je bilo ponovo gledati posle dugo vremena, Split mi se takodje veoma dopao i on bi bio još bolji da je film sam za sebe ali na kraju se desilo iznenadjenje i sada smo došli do filma Glass (19 godina u razvoju) i moj utisak je da je film ok i prijatno sam se iznenadio! Naravno film nije savršen ima i on svojih mana i razumem pojedine kritike u vezi glume i lika Brus Vilisa, problemi kod druge polovine i kraj filma i ostalo što su istakli kritičari (Na Rottenu trenutno veoma niska ocena za razliku od drugih), znam i da je reditelj u poslednjih par godina bio na lošem glasu (iskupio se malo sa filmom Split), ali da budem iskren kao što sam reko film je ok, držao mi je pažnju do kraja i nikada nisam žalio što sam ga gledao u bioskopu. Uživao sam u samom filmu i lepo je bilo videti sve te likove zajedno na jednom mestu, reditelj je takodje obratio pažnju na detalje što je za pohvalu i da pre gledanja filma Glass obavezno pogledajte predhodna dva filma, mnogo znači.


Ocena - 7/10
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke