Prikaz jedne poruke
Stara 11.1.2022, 20:50   #3521
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
MARE GSX R kaže: Pregled poruke
@wizard
To moze samo ako imas ispravan sistem pa ides na setings pa update...



@miovrag
Prvo napisao sam vec da je oficijalni update, znaci original, drugo i sam znam da na yt ima dosta klipova, pogledao sam ih gomilu...



Nego mora da se ceka malo duze i update krene ali naravno negde na pola izbaci cuvenu gresku 8002F14E izgleda da ima problem sa optikom otvarao sam je nije zaglavljen niti jedan cd unutra pogledao sve deluje spojeno, ali kada pritisnem da izbaci cd zapisti 3 puta i nista se ne desava, ili je pokvarena ili je neko pre nas vec je menjao pa stavio neku koja nije za tu verz sonija ili sta vec ne znam, tako da ako neko zna neko konkretno resenje ili da vijam po oglasima neku optiku drugu pa da probam sa njom pisite..
To znaci da nije zakacena blutut plocica ili da nije zakacen BluRay citac. Pod "nije zakaceno" smatra se i da je jedna od dve plocice mrtva. Ako je u pitanju blutut plocica i SLIM konzola onda odustani od popravke, previse je komlikovano i ne isplati se. Posto si rekao da konzola tri puta zavrti CD i stane ja mislim da je tu plocica ili mrtva ili je neko ubacio plocu iz druge konzole koju nije upario. Moras naci model citaca koji je isao u verziju konzole koju ti imas i na taj nacin ces zaobici tu gresku (ako je u pitanju blurej plocica). Onda uradis Jailbreak i uparis taj citac sa tvojom konzolom. Takodje, ako je konzole Slim 25xx (na nekim moze, na nekim ne moze Jailbreak) ili novija (ne moze Jailbreak) takodje batali jer je previse komlikovano.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke