Prikaz jedne poruke
Stara 11.4.2022, 14:49   #579
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Nije jača, u proseku gledano je čak nijansu slabija ako se ne koristi RT i DLSS. Realno gledano je to isti nivo, par procenata razlike se teško primeti.

Kakve ti je to probleme pravila 5700XT? Ni sam nisam prelomio na šta ići sledeće... Mada sporo okrećem igre pa ću možda istrajati i do RTX 4xxx i RX7xxx.
Imao sam raznorazne anomalije,nestabilnosti..Duga prica..Mada gpu skroz ispravan,ali jako puno sam stvari imao koje su mi pravile problem.

Rx 5700xt gaming x je izuzetna graficka sto se tice performaci,ali ja sam iskreno pakao prosao sa njom kada su u pitanju bagovi....Prvih 2 meseca sam proveo samo guglajuci i trazeci raznorazna resenja od raznoraznih ljudi koji su imali slicne anomalije kao ja..Na kraju su drajveri uglavnom sve ispeglali,ali eto,opet je u nekim igrama moralo da se malko odradi undervolt da se ne razmislja iako je u sintetickim testovima sve bilo okej.Ali necu da pricam o njoj i da trujem temu glupostima..Sada sam cvrsto resio da se vratim na zelene i to je neprikosnovena odluka.Bitno mi je samo da kad uzmem grafu da ne idem ispod rx kartice...To ne bih voleo.Iskreno nadam se da ce rtx 3060ti biti korektna po pitanju cene koliko toliko,a isto tako se nadam i da ce r5 3600x da izgura maks iz nje,jer ne bi voleo da sad moram i cpu da menjam..Rx 5700xt je lagano nosio.

Poslednja ispravka: SAJEVAC (11.4.2022 u 15:06)
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke