Prikaz jedne poruke
Stara 19.12.2020, 21:38   #2932
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 389 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Jedina sloboda izbora praktično postoji u sistemu lojalnosti prema NPC-evima i to isključivo u sporednim misijama koji određuju da li su stvoreni preduslovi za neki drugu sporednu misiju ili to da li će V uspeti da, s' oproštenjem, umoči.
Ne znam koja ti je konkretno igra reper za c&c pa ti je Cyberpunk tolika katastrofa. Meni je glavna prica i sporedne misije koje uticu na kraj igre odlicno odradjene. I nije da nemas slobodu u glavnim misijama daleko od toga. Ne znam sta si ocekivao.

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Evo ti primer apsolutnog idiotizma, ni pet minuta od početka igre.

Kod:
Džeki: "Zdravo V, ja sam Džeki."
V: "Zdravo Džeki, ajde da radimo."
(pola sata kasnije nakon što su jedva ostali živi)
Džeki: "E V, ja sam u stvari hteo da te za*****."
V: "Ma nema veze Džeki, da si ti meni živ i zdrav."
Šest meseci kasnije...
Spoiler za :
... V ide na sahranu Džekiju i drži govore o tome kakav je bio i koliko mu je značio celog života, pozdravlja se sa njegovom majkom kao da se znaju od detinjstva...

Niđe veze s' mozgom.

A nažalost takvih, pa i još gorih, primera ima kol'ko hoćeš.
Ne razumem zasto ti je 6 meseci prijateljstva (a mozda je i vise nemamo pojma) premalo da ti neko postane super ortak, pogotovu ako ste prosli sito i reseto zajedno i nemas bukvalno nikoga na svetu sem njega. Stvarno ne razumem sto ti to toliko smeta.

Citat:
Krilce kaže: Pregled poruke
Ne znam otkud to da igra mora da ima vise razlicitih krajeva. Sta je sa Baldur's Gate, Icewind Dale, Gothic, Morrowind i jos mnogim drugim igrama/fransizama.
Apsolutno se slazem ali Cyberpunk ima vise krajeva, i to sa poprilicno velikim posledicama u zavisnosti od sporednih mislija, odnosa sa nekim NPCevima itd. Ne znam zasto se "jedan kraj" toliko provlaci po forumu.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Apostrof na korisnoj poruci:
player1 (19.12.2020)