Prikaz jedne poruke
Stara 18.8.2006, 11:30   #81
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: F.E.A.R VS Quake 4

Citat:
Rocker kaže:
Ko je bio prvi? Doom 3 je samo bleda kopija Doom-a koji je kada se pojavio bio najpopularnija igra bez obzira na žanr. Slično je bilo i sa D2 i svim ekspanzijama. Posle je taj Hype nestao, jer se na D3 čekalo preko 10 godina. Pa mnogi ljudi smatraju Doom prvim FPS iako je to bio Wolfenstein 3D, ali je tek sa Doom-om FPS žanr procvetao!
Mislio sam na to da po meni Quake zauzima znacajnije mjesto "u povijesti" od Dooma,ovaj jeste legendarna igra,ali mi se cini(a i slusajuci druga misljenje i iskustva) da je Quake uvijek bio malo ispred po svim elementima gameplaya i ostalog(sjeti se Quakea 2 koji je u to vrijeme,a i dugo posle toga bio nenadmasan u single playeru i Quakea 3-myltiplayer legende).Naravno,ovo ne govorim zbog toga sto smatram da je Doom 3 upropastio citav serijal jer nije tako,igra je dostojan naslednik prethodnih djelova "unatoc" tome sto je svi osporavaju,ko je ocekivao brda i doline,malcice se razocarao...Doduse,tome su i kumovale izjave celnika id softwarea koje nisu imale puno veze sa mozgom...

PS:Sto sam udario sa hrvatizmima,nesto mi naislo tako
Dimo je offline