Prikaz jedne poruke
Stara 7.11.2007, 21:20   #98
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: F.E.A.R VS Quake 4

Jeste da sam davno presao oba naslova, ali cini mi se da je ovo malo nerealan VS okrsaj. Ljudi ce uglavnom da se klanjaju FEARu, dizu ga u nebesa, dok o Quake 4-ci ce uglavnom reci, kao hmm...da.. nije los naslov...mada mi je Q3 mnooogo bolji i te gluposti. Pogotovo sto igre imaju dosta razlicit pristup igri(ako negde gresim u nastavku teksta, slobodno me ispravite, posto sam dosta zaboravio).
- FEAR je forsirao dosta mracnu i jezivu atmosferu(uh, sto sam prepao ) i uglavnom borbu u zatvorenim prostorima(e vala, nigde se nisam nasetao po raznoraznim sobama kao ovde), oruzja su uglavnom bila OK(mada sam strasno gotivio ono cudo sto ispaljuje neke eksere, cackalice, sta li su vec, zaboravio sam i ono veliko cudo, koje sam odmila zvao dezintegrator, sto posle jednog pucnja od protivnika ostane prasina), dosta jednolicnih protivnika(ima i izuzetaka naravno), ali je AI vojnika bio bas dobar. Atmosfera... pa priblizna nekom hororu(mada me je ona mala klinka stvarno nervirala,pogotovo kad se onako iznenada pojavi i nestane uz onaj BU efekat, doslo mi je da uzmem kais i posteno je premerim). I na kraju hardverska zahtevnost... masina mi se ponasala kao da ce svaki cas da izdahne i to sve nasmesteno na ultra minimum. Ali sve u svemu, stvarno dobar naslov, koji se prelazi u jednom dahu(naravno, ne bukvalno)
- Quake 4 je sa druge strane forsirao borbu i u zatvorenim i u otvorenim prostorima, i mogucnost upravljanja raznoraznim vozilima i kojecime. Oruzja su bila zanimljiva, protivnivici dosta raznolicni(uz par uvrnutih komada), AI...paaaa.... ima ga, nije da ga nema. Sto se tice atmosfere, imao sam utisak kao da sam u nekom skroz opustenom akciono-futuristickom filmu, jednostavno, zabavljao sam se igrajuci. A i hardverska zahtevnost je bila malo podnosljivija. Mislim da nije u redu se ova igra poredi sa Q3, jer su ipak razlicite. Pre bi trebalo porediti Q3 vs Quake Wars. Ali to je samo moje misljenje.

I na kraju, zaista je tesko se odluciti izmedju ova 2 naslova. Mozda bi (bar kod mene) odnos bio 51:49 (mada NAPOMINJEM, davno sam ih igrao, verovatno sam dosta bitnih stvari izostavio) u korist Q4(ako nista, bar zbog hardverske zahtevnosti).
Toliko od mene narode, poz
Red Dragon je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Red Dragon na korisnoj poruci:
player1 (7.11.2007)