Prikaz jedne poruke
Stara 27.1.2009, 0:52   #21
SMaK
Član
 
Član od: 1.1.2006.
Lokacija: Silent Hill...
Poruke: 106
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 39 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2008. godine

Glasah za Mass Effect i Fallout 3 ...

Ovaj, moram upitati, zbog čega Assassin's Creed i Spore ? Frankly, Assassin's Creed nisam igrao, ali stekao sam utisak, čitajući razne review-ove, da je igra so-so ... Doduše, mišeljenja su bila podeljena, a ovo je moje zapažanje, na osnovu pročitanog. Dok Spore, ... Nije mi privukla pažnju te je ubrzo obrisana, simple as that. Kako ono zbore, " nije za širu igračku populaciju ", ehh ? ( Još jednom, nikakva vrsta osude, već MOJE mišeljenje. )

Ohh, da, ... A igre, koje izlaze na godišnjem nivou, * khm, khm *, " sportske simulacije ", * khm, khm * ? Pardon my insolence, ali, upitao bih, šta ih to zapravo čini " posebnim " ? Novotarije u odnosu na prethodnika, to li je ? Kinda reminds me of Pablo Francisco, and the " stunts " he performs. - Jean Claude Van Damme, in the same shit you've seen OVER, and OVER, and OVER AGAIN. - Okay, okay, " igrivost, zaraznost, nazovite to kako želite " ? Pa, da ... Perfect formulae.

Ehm, ili pak, igre koje svoju " popularnost " duguju svojim, zaista izvanrednim, prethodnicima ? Maybe, mmm ? ( Preterao sam, znam, znam. )

Zar je moguće da, recimo ... Race Driver : GRID, nije zaslužio mesto u gore-navedenoj listi ? Perhaps, Dead Space, as well ?

* Sigh *

Poslednja ispravka: SMaK (27.1.2009 u 1:01) Razlog: grammar
SMaK je offline