Prikaz jedne poruke
Stara 1.2.2009, 16:20   #88
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2008. godine

E i ja da kazem koju rec o GTA IV, igra nije smak sveta losa, cak nije uopste losa, ima odlicnu grafiku, dobru pricu sa Srbinom koji izmedju ostalog ubija Albance, realisticnu voznju i cover, ali to je na konzolama. Na PC ima jedan ozbiljan problem sto se tice grafike, a to je da se pojavi mnostvo crnih linija i da pocnu da se gube teksture, sto u mom slucaju ne moze da se desava zbog konfiguracije, jer je moja jaca od pozeljne, nego jednostavno zbog bagovitosti, cak sam imao i par izleta u Windows. Suocimo se sa cinjenicom da je ovo sra*e godina za igre, GTA IV ne zasluzuje da bude igra godine jer je traljavi, neoptimizovani konzolarni port.

Princa nisam igrao, ali zvuci glupo, Call of Duty 5 je dobar ali je previse deja vu, Fallout 3 mi se nije svideo jer je previse oblivionast, Red Alert je sra*e nevidjeno, Spore propali eksperiment, Far Cry neinventivni tester za graficke, PES je samo jos jedan fudbal, dok je
Assassin Creed po mom misljenju dosadan, jedino je Mass Effect za nesto, ali ni on nije preterano izvanredan, sve u svemu ja bi da igra godne bude King's Bounty ali ne moze, ne daju zlotvori
Equilibrium je offline