Prikaz jedne poruke
Stara 20.2.2009, 2:32   #111
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2008. godine

A ne, ne... ne na idiotski nachin na koji je to uradjeno u Fifi, pa da pretstavlja najvazhniju stvar u igri...

Citat:
maska kaže:
Sa druge strane ocigledno nisi igrao nikad fudbal pa ne znas da ipak oko jedne lopte trci 22 igraca. Ponekad se i odmaraju i neaktivni su itd.
Kakve veze ovo ima sa bilo chim shto sam ja gore napisao ? Mislio sam na idiotski nachin na koji tvoj odbrambeni igrach stoji i gleda dok na 5 metara od njega prolazi drugi igrach, chisto zato shto je ovaj vec pokriven...i koliko se god ti trudio da ga udvojish uz pomoc L1 itd, on te kulira, a slobodan je.

Inache neshto se ne secam da su World in Conflict i recimo Company of Heroes isti kao igre od pre 10 godina ? Kao ni Portal, Bioshock i slichne proslavljene igre... znachi ipak to mozhe drugachije da se uradi, bilo je tu dosta vishe promena nego u PES-u... i to ce se verovatno potvrditi za par godina, kada izadje fudbal koji ima sve ovo shto sam ja gore naveo, a isto je tako jednostavan (ovo uopshte nije nemoguce), i ne "vrishti". Nishta od ovoga gore ne bi promenilo interfejs, mogu kontrole da se odrade na drugi nachin pa da i dalje budu jednostavne i dinamichne. Zhivi bili pa videli

Stvarno mi nije jasno zashto svi "drugachije" shvataju i kao "loshije i komplikovanije"...
Doomche je offline