Prikaz jedne poruke
Stara 21.2.2009, 11:58   #115
maska
Starosedelac
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Levo od Albukerkija pa pored ludnice
Poruke: 1.205
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 241 puta na 173 poruka
Talking Re: Najbolje igre 2008. godine

Citat:
DooMchE kaže: Pregled poruke
A ne, ne... ne na idiotski nachin na koji je to uradjeno u Fifi, pa da pretstavlja najvazhniju stvar u igri...



Kakve veze ovo ima sa bilo chim shto sam ja gore napisao ? Mislio sam na idiotski nachin na koji tvoj odbrambeni igrach stoji i gleda dok na 5 metara od njega prolazi drugi igrach, chisto zato shto je ovaj vec pokriven...i koliko se god ti trudio da ga udvojish uz pomoc L1 itd, on te kulira, a slobodan je.

Inache neshto se ne secam da su World in Conflict i recimo Company of Heroes isti kao igre od pre 10 godina ? Kao ni Portal, Bioshock i slichne proslavljene igre... znachi ipak to mozhe drugachije da se uradi, bilo je tu dosta vishe promena nego u PES-u... i to ce se verovatno potvrditi za par godina, kada izadje fudbal koji ima sve ovo shto sam ja gore naveo, a isto je tako jednostavan (ovo uopshte nije nemoguce), i ne "vrishti". Nishta od ovoga gore ne bi promenilo interfejs, mogu kontrole da se odrade na drugi nachin pa da i dalje budu jednostavne i dinamichne. Zhivi bili pa videli

Stvarno mi nije jasno zashto svi "drugachije" shvataju i kao "loshije i komplikovanije"...
Pa sta bi ti hteo pa pogledaj MSL i videces da se skoro svaki odbrambeni tako ponasa
Znaci da je realan fudbal
maska je offline