Prikaz jedne poruke
Stara 15.12.2013, 18:56   #17287
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Genoveva kaže: Pregled poruke
A zbilja ste likovi, pa ne morate igrati misije, dali su vam sansu da dobijete is6 ''za dzabe'', te i igrac koji nikada nije kupio ni jedan gold, niti planira da ga uzme ima sansu da dobije premium tenk tir8! Pa gde to ima? Treba ''samo'' da se ubijas od igranja, ko ima vremena i dovoljno ludila u sebi, zasto da ne, meni na primer ne pada na pamet, nisam toliko lud!

No svaka im cast za ove popuste i sve ostalo, nisam ovo ocekivao +1!

Evo sada slusam u klanu na team speak-u, dvoje njih govore da ce igrati ovo sigurno... znaci ima ludih
Veruj mi ima ih mnogo!!!

Evo kod mene u klanu se vec njih 5-6 izjasnilo da ce da sigurno grindaju, ja se jos uvek premisljam sta da radim. Nije da mi treba premium tenk ali jbg kada je nesto mufte onda je i sirce slatko.

Dobra stvar je ta sto su dali vise tenkova pa nije grind samo sa jednim nego sa vise njih pa ce se lakse dodje do tih 100k exp-a ali kako se ide sve dole se smanjuje broj tenkova koji su na raspolaganju pa tako dolazimo do toga da na kraju ostajte na kinezima gde imate samo dva budjava tenka i na japancima gde ce da imate samo jedan tenk za grind.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke