tema: e-readeri
Prikaz jedne poruke
Stara 5.9.2010, 9:05   #44
n00dle
Član
 
Član od: 13.5.2008.
Poruke: 38
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 23 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: e-readeri

Pozdrav ljudi

Evo ja sredinom avgusta narucio Kindle 3, onu jeftiniju verziju od 140 dolara.

Za placanje sam iskoristio Intezinu Visa internet karticu, prihvatili su je bez problema (cak sam proverio hoce li raditi tako sto sam kupio jednu knjigu za kindle PC aplikaciju ). Juce mi je stigao mail kako je Kindle 3 poslat, i da ga mogu ocekivati za nekih 6-7 dana.

Inace shipment se obavlja preko UPS international, naplatili su ga jos 20 dolara preko cene samog uredjaja. Sta cu jos morati da platim kad stigne ne znam. U svakom slucaju, javljam svoje utiske cim bude nesto.

Treba imati u vidu da zbog copyrighta nije moguce naruciti sve kindle knjige u Evropi -- vec sam naisao na situaciju da hocu da kupim neku knjigu koje ima u Kindle formatu, ali da nije dostupna za evropsko trziste. Glupiraju se, ali tako ti je to.

Jos jedna stvar -- citam po netu da ima odredjen procenat ljudi kojima Kindle 3 redovno zaglavi, restartuje se i slicno. Kod vecine problem ode posle hard reseta, kod drugih se uredjaj zaglupira potpuno. Izgleda da je u pitanju memory leak, a Amazon je vec najavio patch za sredinu septembra. Taman kad meni stigne. Ovo me pomalo podseca na xboxov famozni rrod, koji sam vise puta iskusio. Samo se nadam da jeste do softvera, posto ako hardveru nesto fali, onda smo u sosu.
n00dle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku n00dle na korisnoj poruci:
Eddy (5.9.2010), Mario Pavićević (7.9.2010)