Prikaz jedne poruke
Stara 1.10.2021, 11:36   #537
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Tebi je RDR udario u glavu, Diablo 2 je bukvalno jedan veliki hodnik...
Hodnik?! Sta nikad ti se nije desilo da trazis pravi put jer nisi bas siguran na koju stranu treba da ides? Iz prve ubodes svaki put?! Kakvo iskustvo covece, jesi li dobio neki achievement za to?

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ne znam o kakvim modovima pričate, ovo je vrhunska igra ovakva kakva je i beskrajno uživam u istoj. Fantastičan remaster koji se neće svideti današnjoj omladini jer te igra ne vodi za ruku i ne pokazuje svetlosnim signalima gde treba da ideš niti ti ispisuje kilometarske hintove na ekranu.
Jedino što je cena sumanuta i što me je dobro opalila po džepu, ali ovaj tornado nostalgije vredi svaki cent.
Naravno da vredi, boli me uvo da li je to ista igra kao pre 20. godina ili ne. Da nije bilo te igre danas ne bi pola zanrova postojalo, ne bi se igrao ni Destiny, ni Division, ni Warframe... Svi ti lootershoteri ne bi postojali, i ne samo oni vec su tu filozofiju igranja preuzeli skoro svi ostali razvojni studiji. I onda mi dodje neki batica, koji je bio u pelenama tada, da prosipa pamet kako je D2 bezveze jer je spor, nema sviht tih pomagala kao D3 i njemu obozavani korejanska neka smeca, kao to je zastarela igra. Da, bas je zastarela.

Sad da uzme neki klinja koji nije nikad igrao takve igre, ne bi se skidao sa kompa.

Poslednja ispravka: DeCoy (1.10.2021 u 12:03) Razlog: multiquote
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vlajk@ na korisnoj poruci:
Apostrof (1.10.2021)