Prikaz jedne poruke
Stara 12.8.2007, 21:42   #2
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Titan Quest (IT) - The Adventures of Lady Hero

Cin prvi - Grcka (Helos)

Stojim u redu punom nekih izopazenih klonova, tamo napred valjda dele nozeve... Ma sto da se guram, daj da se provucem nekako. (I tako krenem bez noza ).

Stojim pored neke reke tu je neki prestravljeni farmer. Odlucijum da razgovaram sa njim ali nakon prve sekunde razgovora, nakon sto uvidjam da ce da potraje, jednostavno nastavljam dalje... Opet neki seljak! Sta ovaj oce!? Da ti spasem konja!? A ne, nisam dobila noz a nokte sam sredjivala 2 sata, samo mi ti pljuni gde je Helos.

Dok sam prilazila Helosu primetila sam omanju grupu Satira kako marsira u napad na dva slabo naoruzana vojnika. Da li da im pomognem? Ma ne, samo cu da se procunjam i da pokupim neko oruzije koje ce ispasti nekome od njih nakon njihovih smrti. Vidi vidi, sekirce, ali zardjalo, batali... Mozda ce ova drvena palica da poslizu... Ako uspem da je podignem.... Da li cu koristiti luk i strelu.... ne, od toga mogu da posecem prste.... Mozda je ipak bolje da krenem sa kopljem, mada me malo podseca na lose obradjenu cackalicu... Ko ga sisa!?



A ha, znaci to je Helos... Lepo mesto, mada bih ja cvece stavila sa leve strane, a ova fontana mi se bas i ne svidja... Nije vise u modi... Sta kazes, to se rodis kada umres u borbi... Zanimljivo... Jedan od seljana mi je rekao da razgovaram sa seoskim staresinom jer deluje zabrinuto... Sta mene briga za to!? Spasava ga samo onaj znak usklika iznad glave inace.... Ok, sta je bilo!? Sta, i ja sad treba da odem tamo i ubijem tog Samana!? A znate da nevolim krupnije od sebe!? Uredu, ako tako kaze cikica sa znakom usklika iznad glave...

Prelazim preko mosta dok izlazim iz sela i ulazim u zapaljeni i unisteni deo njihovih farmi. Tu su neki mali Satiri, malo me i zasmejavaju. Da li je to prase? Jao vidi kako je slatko, sta bre!? Ma bezi od mene.... Sada vidim cemu sluze one fontane. Idemo opet...

Posle 2 minute lupanja po onim odvratnim malim stvorovima, stizem do necega sto bi mogao da bude kamp u kome je Saman... Verovatno je Spellcaster te ce pokusati da me gadja raznim magijama, ajde da se latim luka i strele... Evo ga, gadja me stapom koji izbacuje munje, ali nemoze da me pogodi, suvise sam brza sa svojih 52 dexterity poena i pametna sa svojih 56 intel. poena... Sta se to desava!? Pocinjem da umirem!? Nemoguce da me je otrovao!? Pa normalno, taj se nije prao godinama, a kada je podigao obe ruke u vis da baci cini, oslobodio je smrad karakteristican za najsmrdljivija mesta u Grckoj...

Ali nedam se ja tako lako! Imam koji napitak za zdravlje, pa cu da ga iskoristim! AHA! Cija majka sada crnu vunu prede ili tako nesto!? Eto ti. Jos cu da ti pokupim iteme koje ostavis iza sebe. Evo ga gotov je, osim toga sto lezi na zemlji sa podignutim rukama, se je u redu. Prilazim mu i nogom vracam ruke tako da vise ne smrid i ne truje me.

Poslednja ispravka: Alek92 (13.8.2007 u 9:08)
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke