Prikaz jedne poruke
Stara 13.8.2007, 12:21   #5
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Titan Quest (IT) - The Adventures of Lady Hero

Cin drugi - Grcka (Sparta)

Nastavljam put... Nalzaim se pored one pecine gde je zarobljen onaj jadnik koji nije ni svestan da ga niko nece osloboditi i da nikad nece izgovoriti unapred spremljenu recenicu...

Tu malo dalje niz put nailazim na jednu napustenu farmu gde je bilo par monstrum, ubila sam ih i primetila nest interesantno... Ekskalibur! Bila je to bronzana sekira zabodena u panj nekog starog drveta... Zracila je nezamislivom moci... mogla sam da namirisem tu moc...



Pokusala sam da je izvucem iz panja, znajuci da to moze samo odabrani. Na moje zadivljene uspela sam, ali sam od prejakog napora pri tome pala na ledja i udarila glavom od kamen... Onda mi je sinulo, ekskalibur je mac, zaboden je u kamen i nalazi se nekde u Engleskoj... Sta je onda ovo i kakav je to miris. Malo dalje od panja nasla sam mrtvu zabu. To objasnjava stvari...



Produzih dalje niz put gde sam naisla na jednog tipa koji je terao volove i kola sa lekovima i zalihama. Rekao mi je da je put ispred zablokiran i da cu morati da ubijem nekog Satirskog Sampiona kako bi prosla. Ma da, pogledam malo bolje i primetim da je u pitanju "Side Quest" ma reko, nosi se it ti i taj Sampon sta me briga. Iskoristim onu mrezu svojstvenu Lovackoj klasi i zarobim taj Tampon, Sampon, sta god, i jednostavno protrcim pokraj njega...

http://img143.imageshack.us/img143/9220/ahmoremm1.jpg

Malo ispred nalazio se most, a sa njegove leve strane neko jezero. Bila je tu i mala plaza koja me je podsetila na more koje i jeste razlog svemu ovome... Cim se resim tog Titana ima da odem na more, sa svim onim zaradjenim novcem.

Kada sam presla preko mosta stala sam na zemlju, logicno! Put se racvao u dva smera, jedan je vodio ka nekim starim rusevinama a drugi je vodio ka... negde... Iz rusevina je poticao neki smrad koji me je umnogome podsetio na zabu i ekskalibur, pa sam se odlucila da krenem drugim putem. I, gle cuda, tu se nalazila Sparta, njihov ratni kamp tacnije.

Pricala sam sa jednim strazarom koji mi je rekao da nece da me pusti da pricam sa generalom Leonidom ako ne ubijem nekog kentaura koji se nalazi severnije u sumi... Oh well, kada se mora mora se... Sta sve devojka mora da uradi da bi otisla na more.

U kampu sam prodala oruzije po boljoj ceni nego u Helosu, iz dva razloga, imala sam bolje oruzije i ovi momci nisu videli zenu mesecima... Na izlasku iz kampa sam razgovarala sa jednim zgodnim mladicem koji je delovao zabrinuto, rekao mi je da je neki njegov polu otac otisao u sumu i da se jos uvek nije vratio, pa me zamoli da ga pronadjem. Posto je onaj strazar bio neljubazan prema meni, a ovaj momak je tako zgodan ([Alek92 : pocinje da me boli dok ovo pisem, neznam da li da prestanem]) odlucila sam da mu pomognem pre nego sto ubijem kentaura.

Poslednja ispravka: Alek92 (13.8.2007 u 19:12) Razlog: Prevelika slika
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke