Prikaz jedne poruke
Stara 24.4.2009, 9:32   #78
Ilmarinen
Novi član
 
Član od: 14.9.2006.
Lokacija: U mojoj Maksiprotonskoj Kuli
Poruke: 24
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 13 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Adventures Beyond Known Wasteland! (OOC)

Citat:
LoshMeeBre kaže: Pregled poruke
Ali koliko ja kontam stvari () nisu prva 3ojca sa SPISKA nego prva trojca koji postuju u datom trenutku
You just rolled 9 on your IN check. You gain 100XP points.

Shomi je upravu - prva tri poustera nakon mog updejta dobijaju pravo na pun glas (1) svi nakon toga dobijaju pravo na pola glasa (0.5). Sistem sam nazvao "ko pre djevojci taj ce zadnji da poustuje." Sistem glasova ce tek uzeti maha kada dodje do nekih ozbiljnijih odluka koje budete morali da donesete. Brzina je ovde bitna, ne raspored na listi.

Sad palim na posao a i moram da zastrebam malo usput tako da ocekujte full objasnjenje o promenama u samom S.P.E.C.I.A.L. sistemu i zavrsetak osnovnog paketa pravila tamo negde od 16-17:00.

I nije bitno sto se nekima od vas cini da nemate pojma da li znate da napravite dobrog lika ili ne, shvatite ovo je ROLE PLAY. Ako hocete da napravite Deathclaw lopova (?!?!) u svemiru - Ilmarinene delivers. Poenta je zezanje i dobar provod. Naravno da se necemo striktno drzati pravila, osim u situacijama koje to zahtevaju (borba, bitni delovi questova itd).

Zapljusnuo sam vas samo sa onoliko materijala cisto da vidite kako to sve izgleda...i da se pohvalim to je sistem koji je progurao 5-6 uspesnih Fallout kampanja (ne seshna - KAMPANJA), pa reko da ga obznanim svetu i podelim nuklearni joy

Stay tuned mutants, more radiation coming your way - after the commercials.




Za to vreme evo vam jedan simpatican primer pravog rolpleja.
Ilmarinen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke