Prikaz jedne poruke
Stara 17.9.2009, 19:17   #1
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Plavi ekran 3. put

Pre nedelju dana kada sam radio nešto na kompu samo mi se iz čista mira isključio i pojavio plavi ekran. Naravno restartujem i ništa se nije događalo do sada. Primetio sam veoma jako seckanje u bilo kojoj igri, dok sam igrao Tiberian Sun iz 2000 i Titan Quest često mi je veoma usporavalo na nekim deonicama gde pre nije usporavalo. Onda sam sa neta skinuo za titan quest itemus mapu i u readme-u sam pročitao da je mapa prenatrpana detaljima pa treba jači komp. Radila je solidno naravno sa seckanjem ali je radila. Onda sam uključio Jdownloader i skidao nešto sa neta. Onda sam upalio titan quest i tu mapu (da kažem mod) i usred igre mi zasecka veoma dugo, nekih 10 sekundi zabaguje se skroz i pojavi se plavi ekran. Zanemarim i to a onda juče uzmem da režem neke filmove (sve vreme radi jdownloader najnovija verzija) i posle trećeg dvd-a mi se isključi net i nemogu ni da otvorim aplikaciju za konektovanje, probam odjavim modem za net (sezampro) i isključim pa uključim i posle pet sekundi opet plavi ekran.

Izvinjavam se zbog ovolikog posta ali mislim da je sve ovo potrebno da navedem. Inače imam sp3, nod 32, i spy bot s&d.

Hardware je amd athlon 1.89 ghz 3000+, ati radeon x1300pro, matična k9N Neo, hard wd 160 gb 7200 rpm. Merio sam i u hw monitoru temperaturu i procesor ne prelazi temperaturu preko 44 i 2200 rotacija coolera.

Ako može neka pomoć neka bude tačno navedena, da ne bude reinstall system. A ako to baš bude moralo gde mogu da nabavim norton ghost pošto mi je sistem gostovan, i neki sajt gde ima uputstvo za gostovanje.

Hvala unapred svima koji imaju neko rešenje.

Poslednja ispravka: ilic stefan (17.9.2009 u 20:03)
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke