Prikaz jedne poruke
Stara 8.5.2016, 12:41   #325
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom In Memoriam: Voja Mihailović

Citat:
Mario Pavićević kaže: Pregled poruke
Poznajuci Voju mislim da ga to ne opterecuje previse, uvek se vezivao za ljude a ne za mesto i fasadu.


Upravo zato bismo morali MI nešto da preduzmemo po tom pitanju. Ko zna gdje su bližnji i u kakvim su problemima, a mi se češće sukobljavamo po forumu nego što radimo nešto pozitivno, i ne organizuju se više druženja forumaša. Meni je jako žao. Volio bih da sjednemo negdje svi zajedno i učestvujemo koliko ko može, nije mi problem sad da potegnem iz Banjaluke za Bg ako znam da radimo nešto simbolično za tako velikog i plemenitog čovjeka. Molim vas nemojte da koristite to "njemu je sada svejedno kakav mu je grob", jer NAMA, njegovim poznanicima, prijateljima, kolegama, NE SMIJE biti svejedno. Molim redakciju da organizuje okupljanje i da našem Voji posveti jednu kompletnu rubriku čiji će biti začetnik: SJEĆANJE NA IT VELIKANE, gdje bi se poklonila dužna pažnja i poštovanje ljudima iz ex Yu koji su dali doprinos u informatici, računarstvu, inženjerstvu, tehnologiji itd. a koji nažalost više nisu sa nama. Još jednom vas MOLIM da ovo ne ostane samo na riječima, i prvi ću pomoći koliko god mogu. Hvala.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke