Prikaz jedne poruke
Stara 3.6.2016, 19:59   #331
SV 84
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Io
Poruke: 261
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 58 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: In Memoriam: Voja Mihailović

Juce, kod kolege u kancelariji na stolu SK. Uzimam i listam na brzaka i prva osoba na koju sam u tom trenutku pomislio bio je Voja. Sav vazan, pohvalim se kako sam imao priliku da ga upoznam, ali nikako da se setim prezimena. Vracam se na drugu stranu i trazim urednike i saradnike cije ime pocinje na slovo "V". Nije bilo Voje...
Pre otprilike pola sata, ustajem nakon popodnevne dremke, uzimam telefon i otvaram par sajtova koje obicno posecujem. Nakon par sekundi, kroz glavu mi prolazi SK i bukvalno sam sebi postavljam pitanje: "Kako se bese Voja preziva?"
Otvaram novi tab, kucam "svet kompjutera voja...", u prvom redu vidim prezime, a vec u narednom i nastavak "...in memoriam".
Voja, osoba koja me je odmah osvojila svojom dobrotom i neposrednoscu. Osoba koju sam imao cast da upoznam na prvom susretu clanova SK Foruma. Dok pisem ovo ne mogu da se setim da li je to bio nas jedini susret ili je bilo jos jednog. Nazdravljali smo pivom, kao da se poznajemo citav zivot. Nedugo zatim, nekoliko puta sam od njega dobijao poziv u inbox, da navratim do redakcije, kako bismo nazdravili ponovo.
Na moju veliku zalost do naseg ponovnog susreta nije doslo. U medjuvremenu sam prestao i Forum da posecujem...
Naisavsi na tuznu vest, kao iz topa sam ukucao username i password, kako bih se upravo na ovom istom Forumu, preko kojeg smo se i upoznali, oprostio od njega. Priznajem, sa velikom dozom srama, jer je vec nekoliko godina proslo...

Vojo, legendo, pocivaj u miru. Zaista mi je bila cast prilika da te upoznam.

Edit: Procitah celu temu, otvaram Inbox, unutra i dalje, posle toliko godina, nekoliko Vojinih poruka...
Ali toliko utucen da nisam u stanju da ih ponovo citam.

Poslednja ispravka: SV 84 (3.6.2016 u 20:58)
SV 84 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 12 korisnika se zahvaljuje korisniku SV 84 na korisnoj poruci:
Тормунд (4.6.2016), bachi (3.6.2016), Doomche (30.3.2023), fazza (14.6.2016), JohnnyNT (6.6.2016), NaraYan (22.11.2019), Oggy (3.6.2016), oluja (28.3.2023), Orvel (26.10.2017), PopMilo (16.5.2018), Wolverine (29.3.2023), ZoNi (3.6.2016)